O nas

Czym jest Goodjo?

Tak jak naszymi produktami są najwyższej jakości buliony (tzw. wywary bone broth), tak Goodjo jest wywarem z najlepszych trendów i nowoczesnego podejścia do kuchni i zdrowia. Współpracując przez lata z producentami z branży mięsnej dowiedzieliśmy się jak gigantyczny koszt stanowi utylizacja kości.

Dlatego za marką Goodjo idzie idea ZERO WASTE w procesie produkcji. Łącząc ją z naszym zamiłowaniem do kuchni oraz ze zdrowym jedzeniem i chęcią dbania o naszych bliskich powstały buliony Goodjo – produkt najwyższej jakości, o właściwościach prozdrowotnych i niebanalnym zastosowaniu w Twojej kuchni. W Polsce nazywamy je Bulionami, Szefowie kuchni nazywają je wywarami, a na świecie często znane są pod nazwą Bone Broth.

Niewiele ludzi zdaje sobie sprawę jak rygorystyczne są obostrzenia w zakresie produkcji produktów o gwarancji najwyższej jakości. Na chwile obecną nasze wywary produkujemy w Norwegii – w najczystszym regionie EUROPY. Jednak już niedługo najprawdopodobniej przeniesiemy produkcję do Naszego Kraju! Bądźcie czujni!

Dlaczego nazwa Goodjo?

Szukaliśmy nazwy, która zamknie nasze podejście i jakość naszego produktu w dwóch słowach. Udało nam się stworzyć coś zdrowego, dobrego, innego… i jeden z członków naszego zespołu powiedział: “Good Job!”. W ten sposób po kilku dniach i dziesiątkach sporów powstało nowe słowo GOODJO –> Synonim dobrze wykonanej roboty i produktu o wysokiej jakości, który ułatwia szybkie przygotowanie zdrowych potraw w Twoim domu.

Co nami kieruje?

Chcemy powrotu do korzeni oraz naturalnego, zdrowego i pełnowartościowego bulionu, który możesz szybko przygotować w swoim domu. W tym ”oceanie chemii”, który zalał nasz rynek chcemy być wyspą – nieskażoną, wolną od wszelkich dodatków i ulepszaczy, gdzie woda jest krystalicznie czysta… Naszym celem jest, abyś korzystając z produktów GOODJO był przekonany o jego najwyższej jakości, czystym składzie i prozdrowotnym działaniu na Twój organizm. Zdrowie jest tylko jedno i musimy o nie dbać każdego dnia! 

Dla kogo jest Goodjo?

Nasze wywary są przeznaczone dla nas wszystkich – od małych dzieci po osoby starsze. W czasach, w których czas jest na wagę złota, pozwól Nam ułatwić Ci przygotowanie zdrowych i smacznych posiłków dla całej rodziny. 

Buliony Goodjo są także dla osób, którzy chcą w szczególności poprawić zdrowotność swojego organizmu. Chcesz uchronić się przed pierwszymi oznakami starzenia? Bolą cię stawy? A może borykasz się z problemami przewodu pokarmowego? Koniecznie wypróbuj nasze buliony i przekonaj się o ich działaniu prozdrowotnym!

Nie zapominamy też o sportowcach, którzy potrzebują większej zawartości składników takich jak kolagen i aminokwasy w swojej diecie. Nasze buliony pokrywają to zapotrzebowanie w łatwy i wysoko przyswajalny sposób, będąc przy tym w 100% naturalne.

Chcemy, aby produkty GOODJO były w każdym domu, także w Twoim, abyśmy wszyscy mogli z nich korzystać tak jak korzystamy z herbaty czy kawy… Chcemy dostarczać zdrowie z każdym łykiem! GOODJO!