fbpx

O nas

Czym jest Goodjo?

Tak jak naszymi produktami są najwyższej jakości buliony, ściślej mówiąc wywary (bone broth), tak Goodjo jest wywarem z najelpszych trendów i nowoczesnego podejścia do kuchnii i zdrowia. Współpracując przez lata z producentami z branży mięsnej dowiedzieliśmy dwóch ważnych kwestii.

Jedną z nich jest gigantyczny koszt utylizacji odpadów jakimi są kości.

Drugą jest idąca z nami od dawna zasadą jest ZERO WASTE w procesie produkcji. Łącząc te dwie rzeczy i przede wszystkim nasze zamiłowanie do kuchnii, zdrowego jedzenia i dbania o naszych bliskich powstały Buliony Goodjo. Produkt najwyższej jakości, właściowściach prozdrowotnych i niebanalnym zastosowaniu w Twojej Kuchnii. W Polsce nazywamy je Bulionami, Szefowie kuchni nazywają je wywarami a na świecie często znane są pod nazwą Bone Broth.

Gwarancja najwyższej jakości niesie za sobą rygorystczne warunki produkcji. Na chwile obecną nasze wywary produkujemy w Norwegii , w najczystszym rejonie EUROPY. Jednak za kilka miesięcy najprawdopodobniej przeniesiemy produkcję do Naszego Kraju!

Dlaczego nazwa Goodjo?

Szukaliśmy nazwy, która zamknie nasze podejście i jakośc naszego produktu w dwóch słowach. Wiedzieliśmy, że udało nam się stworzyć coś zdrowego, dobrego, innego. Ktoś z zespołu powiedział Good Job, i tak zaczęliśmy szukać i zmieniać. Po kilku dniach i dziesiątkach sporów powstało nowe słowo GOODJO –> Synonim dobrze wykonanej roboty, jakościowego produktu, który pomaga w szybkim przygotowaniu zdrowych potraw w każdym domu.

Co nami kieruje?

Chcemy powrotu do korzeni, naturalnego, zdrowego, pełnowartościowego bulionu, który możesz szybko przygotować w swoim domu”- oczywiście chcemy w ” oceanie chemii” być wyspą , która jest czysta , rosną na niej tylko zdrowe owoce , woda jest krystalicznie czysta ….. a tak naprawdę chcemy , aby ludzie , którzy skorzystają z produktów GOODJO byli przekonani o jego najwyższej jakości , czystości i zdrowym oddziaływaniu na organizm.

Dla kogo jest Goodjo?

Nasze wywary są przeznaczone dla nas wszystkich, od dziecka do osób starszych. W czasach, gdzie każda godzina się liczy, chcemy ułatwiać każdemu przygotowanie zdrowych i szybkich posiłków. Chcemy zdrowia dla Twojej Rodziny. Nie zapominamy też o sportowcach, którzy w wiekszych ilościach potrzebują składników takich jak kolagen i aminokwasy – nasze buliony zapewniają te potrzebe w łatwy i wysoko przyswajalny sposób, będą przy tym w 100% naturalne.

Chcemy , aby produkty GOODJO były w każdym domu , abyśmy mogli z nich korzystać tak jak korzystamy z herbaty , czy kawy …. chcemy dostarczać zdrowie z każdym łykiem GOODJO .

[]