fbpx

Dobry skład to podstawa! Z czego tworzone są nasze buliony?

Buliony są podstawą wielu dań kuchni polskiej i nie tylko. Mogą stanowić bazę do zup czy sosów, nadając im bogatego, głębokiego smaku, a Tobie oszczędzić pracy i godzin spędzonych w kuchni, by przygotować esencjonalny wywar. Zależnie od preferencji i przygotowywanego dania można sięgnąć po bulion warzywny, drobiowy lub wołowy firmy goodjo. Każdy z nich nada Twojej potrawie pełni smaków i uzupełni go o dodatkowe właściwości odżywcze. Warto bowiem wspomnieć, że buliony goodjo to nie tylko doskonały smak, ale i doskonałe źródło energii czy białka. Dzięki swojemu bogatemu smakowi i bogactwu wartości odżywczych mogą same stanowić oddzielne danie, które zadowoli podniebienie nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Pełen skład naszych bulionów 

Skład bulionów goodjo jest jawny, dlatego że do ich przygotowania wykorzystujemy produkty najwyższej klasy, a w trosce o jakość wykorzystujemy jedynie produkty poddane surowej selekcji. Bez względu na rodzaj preferowanego bulionu można być pewnym tego, że zawiera on porcję warzyw, ziół i przypraw. Oznacza to, że buliony mięsne, które znajdują się w naszej ofercie nie są ciężkie, ale wciąż bardzo aromatyczne. Co ważne – żaden z oferowanych przez nas bulionów nie zawiera glutenu, laktozy ani GMO. To informacja szczególnie ważna i dobra dla alergików oraz osób na specjalnych dietach.

  • W skład bulionu warzywnego wchodzą: woda, cebula, kapusta biała, marchewka, por, pasternak, pomidory śliwkowe, korzeń pietruszki, czosnek, lubczyk, tymianek, liść laurowy oraz sól.
  • Bulion drobiowy składa się zaś z wody, mięsistych kości z kurczaka oraz porcji wspomnianych wcześniej warzyw, dodających smaku całemu wywarowi: cebuli, marchwi, rozmarynku, tymianku, liści laurowych, pieprzu
    czarnego i soli.
  • Mimo że bulion wołowy również jest wywarem mięsnym, to jego skład różni się od powyższego. Składa się on z wody, mięsistych kości wołowych, cebuli, marchwi, pasternaku, pora, soli, pietruszki, tymianku,
    pieprzu czarnego i liścia laurowego.

Related Posts